Kariéra

Do našeho týmu hledáme pozitivní zaměstnance s motivací něčeho dosáhnou, kteří hledají výzvy, chtějí se učit novým věcem a nebojí se pracovat s radostí nejen týmově, ale i samostatně.
Nabízíme možnost seberealizace a získání zkušeností z firmy působící v oblasti, která má budoucnost. Vítáme uchazeče, kteří chtějí navázat dlouhodobou spolupráci a rádi by pracovali ve stabilní české společnosti, v dynamickém prostředí obchodní firmy.

Jste cílevědomí, máte týmového ducha, přinesete k nám své zkušenosti, připojíte se k našemu týmu?
Pokud jsou vaše odpovědi kladné, tak hledáme právě vás.

Nabízíme stabilní zaměstnání s férovými podmínkami a otevřeným jednáním vůči zaměstnancům i novým uchazečům.

Dále můžeme nabídnout:
- moderní zázemí nových kanceláří ve Slatině
- stravenky, sickdays
- flexibilitu pracovní doby v rámci možností daného oddělení
- motivačně postavený plat, kdy fix je základem
- informační systém přistupný odkudkoliv
- firemní akce - vánoční večírek, letní grilování, teambuilding apod.
- mladý a aktivní kolektiv

Pokud jsme vás zaujali, zašlete nám svoje CV na personalni@intelek.eu. Budeme vás kontaktovat a s vybranými kandidáty se rádi setkáme osobně.

iGET zasedačka

PRODUKT MANAŽER EZS

Očekáváme:
    - SŠ/VŠ technického směru
    - zkušenost na obdobné pracovní pozici 3 roky podmínkou
    - vynikající znalosti z oblasti elektronických zabezpečovacích systémů (EZS)
    - praxe s montáží EZS
    - znalost retailového trhu
    - vynikající AJ podmínkou (slovem i písmem)
    - schopnost analýzy a řešení problémů
    - práce s PC na uživatelské úrovni (MS Office; Lotus Notes a Helios Green  výhodou)
    - řidičský  průkaz skupiny ”B” aktivní řidič

Pracovní náplň:
    - vyhledávání vhodných výrobců elektronických zabezpečovacích systémů, vyjednávání o podmínkách OEM výroby bezdrátových EZS
    - jednání s dodavateli o technických a cenových podmínkách jednotlivých produktů
    - zpracování technických, cenových a obchodních informací o jednotlivých produktech a jejich systematická správa v informačním systému
    - vedení prezentací produktů a technologií prodejcům
    - monitorování konkurence a její znalost
    - proaktivní přístup k vyhledávání obchodních příležitostí pro nové produkty

Reklamační/Servisní technik

Máte šikovné ruce, elektro vzdělání a nezaleknete se zodpovědnosti? Tak to by z vás mohl být skvělý servisní technik v naší moderní brněnské centrále ve Slatině. Budete opravovat mobily, tablety, powerbanky nebo kamery do aut. Nabízíme motivující platové podmínky, stravenky a sickdays, to kdybyste náhodou dostali nepříjemnou rýmu. Zkušenosti s opravami spotřební elektroniky jsou velké plus, které při výběru kandidáta zohledníme.

Očekáváme:
   - SŠ technického zaměření , elektro
   - zkušenosti s pájením součástek na desky plošných spojů
   - zodpovědnost a schopnost učit se
   - samostatnost, pečlivost, manuální zručnost
   - práce na PC na uživatelské úrovni
   - vyřizování reklamací produktů
   - drobné opravy, výměny dílů, pájení - tablety, mobilní telefony, kamery do aut, wifi routery, switche...
   - technická podpora pro produkty
   - komunikace se zákazníky na Helpdesku ohledně technických dotazů
   - sledování procesu reklamací a poskytování zpětné vazby zákazníkům
   - testování RMA

Nabízíme:

  - zajímavé a motivující platové ohodnocení včetně bonusů
  - perspektivní práci v dynamické společnosti
  - moderní zázemí nové brněnské centrály ve Slatině
  - nástup dle dohody – možno i ihned
Česky